SKDM Tüzüğünün Geçiş Dönemi Raporlama Yükümlülüklerini Kolaylaştırmak Adına Rehber Belge ve Excel Şablonunda Güncelleme Yapıldığı Belirtilmiştir.

Yayınlanma Tarihi: 28 Kasım 2023SKDM Tüzüğünün Geçiş Dönemi Raporlama Yükümlülüklerini Kolaylaştırmak Adına Rehber Belge ve Excel Şablonunda Güncelleme Yapıldığı Belirtilmiştir.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğinin 15.11.2023 tarihli “SKDM’nin Geçiş Dönemi Raporlama Yükümlülüklerine ilişkin Rehber Belgeler ve Excel Şablonu” konulu Yazısı yayımlanmıştır.

Söz konusu Yazı ile Avrupa Birliği Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması (SKDM) Tüzüğünün geçiş dönemi raporlama yükümlülüklerini kolaylaştırmak adına Avrupa Komisyonu tarafından yayımlanan AB-dışı ülkelerdeki üreticilerin emisyon izleme ve raporlama faaliyetlerine dair rehber belge ve excel şablonunda güncelleme yapıldığı belirtilmiştir.

Söz konusu Yazıyı Bültenimiz ekinde bulabilirsiniz.

Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.

Bülten kapsamı konularda ek bilgiye ihtiyaç duymanız halinde (212) 316 60 00 / 6162 numaralı telefondan ya da mpalaoglu@kpmg.com elektronik posta adresinden Murat Palaoğlu ile irtibat kurmanızı rica ederiz