Hakkımızda

KPMG küresel ölçekte sektör odaklı denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri veren, dünya çapında yaygın profesyonel KPMG lisanslı bağımsız firmaların global ağını koordine eden merkezdir. KPMG'nin amacı bilgiyi; müşterileri, çalışanları ve sermaye piyasaları yararına bir değer haline getirmektir. 2019 sonu itibarıyla dünya çapında yaklaşık 219,000 çalışanı ile KPMG firmaları 147 ülkede denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor.

Kayda değer büyümelerin ve konsolidasyonların yaşandığı günümüz piyasa koşullarında şirketler günümüz ekonomisinin çok sayıdaki yeni zorlukları ile karşı karşıya kalmaktadırlar. KPMG verdiği profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin başarılı bir şekilde bu değişen fırsatlara cevap verebilmelerine yardımcı olmaktadır. 

KPMG firmalarının, global KPMG müşterilerinin karşı karşıya kaldığı tüm karmaşık yapıdaki zorlukları anlayabilmeleri için, her müşteri için ayrı hazırlanmış, denetim ve vergi hizmetleri de dahil olmak üzere kuruma özel hizmetleri mevcuttur. KPMG'nin Global Sektör Grupları yolu ile bilgili insanlar, iyi dizayn edilmiş ürünler ve teknolojiler, verilen hizmetleri rekabetçi uygulamalar ve sektörel bakış açısı ile arttırmak için bir araya gelmiştir.