İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri ile Yenibosna İhracat İrtibat Bürosu’nun Örgütlenmesi Hakkında Bilgi Verilmiştir.

Yayınlanma Tarihi: 02 Mart 2023İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri ile Yenibosna İhracat İrtibat Bürosu’nun Örgütlenmesi Hakkında Bilgi Verilmiştir.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 08.02.2023 tarihli ve 8840660 sayılı “İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün Anadolu ve Avrupa Yakalarında Örgütlenmesi Hk.” konulu Yazısı yayımlanmıştır.

Söz konusu Yazı ile gıda ve tarıma yönelik bütün ithalat, ihracat ve transit işlemlerinin İstanbul Anadolu yakasında bulunan İl Tarım ve Orman Müdürlükleri ile 39 ilçede faaliyet gösteren İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri ile Avrupa yakası Yenibosna’da bulunan ve faaliyet gösteren ihracat irtibat bürosu tarafından iş ve işlemlerin mesai saatleri içerisinde sonuçlandırılması için çalışıldığı ve sonuçlandırılamayan iş veya işlemlerin niteliğine bakılarak gerekli görüldüğü takdirde mesai saatleri dışında ve hafta sonu tatil günlerinde de çalışılarak personel tarafından sonuçlandırıldığı belirtilmiştir.

Söz konusu Yazıyı Bültenimiz ekinde bulabilirsiniz.

Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.

Bülten kapsamı konularda ek bilgiye ihtiyaç duymanız halinde (212) 316 60 00 / 6162 numaralı telefondan ya da mpalaoglu@kpmg.com elektronik posta adresinden Murat Palaoğlu ile irtibat kurmanızı rica ederiz.