Antakya, Adıyaman, Islahiye ve Kahramanmaraş Gümrük Müdürlüklerinde Gerçekleştirilen İşlemler İkinci Bir Talimata Kadar Diğer Gümrük Müdürlüklerince Yürütülecektir.

Yayınlanma Tarihi: 02 Mart 2023Antakya, Adıyaman, Islahiye ve Kahramanmaraş Gümrük Müdürlüklerinde Gerçekleştirilen İşlemler İkinci Bir Talimata Kadar Diğer Gümrük Müdürlüklerince Yürütülecektir.

Gümrükler Genel Müdürlüğü’nün 16.02.2023 tarihli ve 82870892 sayılı “Deprem Nedeniyle Faaliyette Olmayacak Gümrük Müdürlükleri” yazısı yayımlanmıştır.

Söz konusu Yazı ile Antakya, Adıyaman, Islahiye ve Kahramanmaraş Gümrük Müdürlüklerine ait hizmet binalarının kullanılamaz hale gelmesi ve mevcut koşullarda hizmet verilmesinin mümkün olmaması nedeniyle, bahsi geçen gümrük müdürlüklerinden gerçekleştirilen işlemlerin, ikinci bir talimata kadar diğer gümrük müdürlüklerince yürütülmesi uygun bulunduğu tüm Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüklerine bildirildiği belirtilmiştir.

Söz konusu Yazıyı Bültenimiz ekinde bulabilirsiniz.

Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.

Bülten kapsamı konularda ek bilgiye ihtiyaç duymanız halinde (212) 316 60 00 / 6162 numaralı telefondan ya da mpalaoglu@kpmg.com elektronik posta adresinden Murat Palaoğlu ile irtibat kurmanızı rica ederiz.