Sign In
KPMG VERGİ / Kurumsal / Hakkımızda / KPMG Türkiye

KPMG Türkiye

​1982 yılında kurulan KPMG Türkiye; Türkiye'deki yerel ve uluslararası kuruluşlara profesyonel denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan öncü firmalardan biridir.

KPMG Türkiye denetim, vergi, danışmanlık ve eğitim alanlarında farklı hizmetler ve çözüm önerileri sunmaktadır. 

Denetim

KPMG Türkiye denetim hizmetleri, farklı sektörlerden ve iş kollarından şirketlere, hem Türkiye hem de uluslararası yasal gereksinimleri karşılamaları için profesyonel denetim görüş ve güvencesi sağlamaktadır.

Vergi

KPMG Türkiye vergi hizmetleri farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere etkin vergi önerileri ile destek olarak rekabet avantajı sağlamaktadır. Müşterilerine mali mevzuat uyumuna yönelik hizmetler sunarken, konusunda yetkin uzmanlarıyla karşılaştırmalı analizler ve alternatif çözümler sunmaktadır.

Danışmanlık

KPMG Türkiye Danışmanlık hizmetleri, şirket satın alma ve birleşme, şirket yeniden yapılandırma, kurumsal strateji, performans ve teknoloji, risk yönetimi ve uyum ve bilgi teknolojileri (BT) danışmanlığı alanlarındaki uygulamalarla müşterilerimizin karşılaştığı güçlüklere çözüm önerileri sunmaktadır.

Eğitim

KPMG Türkiye Eğitim Merkezi, profesyonellerin ihtiyaç duydukları mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına destek vermek, iş dünyasında karşılaşılan sorunlara uzman eğitimcileriyle çözüm önerileri getirmek ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik konu özelinde ve kapsamlı eğitim paketleri düzenleyerek cevap vermeyi hedeflemektedir.​

2018 mali yılı kapanışı itibarıyla KPMG Türkiye yüzde 23 büyüyerek; KPMG ağında bulunan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkeleri arasında en çok büyüyen KPMG üye firması olmayı başardı ve son senelerde büyüme sıralamasında her zaman ilk üçte olan yerini iyice sağlamlaştırdı. Yüzde 25 büyüme oranlarıyla Vergi ve Danışmanlık bölümlerimiz büyümenin öncüsü olurken, kalite önceliğinden ödün vermeden gösterdiği yüksek performansla Denetim bölümümüz de yüzde 20 oranda büyüdü.